.

.

ДЕСЕТ@НОЌ Голема Големина Pacifier Slilcone Транспарентен Боја (Црна)

ДЕСЕТ@НОЌ Голема Големина Pacifier Slilcone Транспарентен Боја (Црна)

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ -pacifiers употреба безбедност на храна одделение силиконски АБС материјал.BPA Free, Латекс Слободни, Доведе Слободни, Phthalate Слободни.КОРИСТ-pacifier им овозможува на луѓето кои страдаат од грчењето да уживаат природен сон и да се осигури дека нивното семејство може исто така да се одморат во текот на ноќта.DIY ВАШИОТ ЕКСКЛУЗИВНИ СТИЛ - рачка и брадавица може да се расклопуваат и составуваат со други стилови на ДЕСЕТ@НОЌ pacifier.ГОЛЕМА PACIFIER ГОЛЕМИНАТА - Големи Димензии,Погоден за уста Teat Големина : 5cm Долги x 3cm Широк; Pacifier Shield Големина : 6.65 см Широк x 4.75 см Висок.ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ - Пакет е нов и исклучително мала кутија за поедноставено чување и тренспорт.ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ - Пакет е нов и исклучително мала кутија за поедноставено чување и тренспорт.ГОЛЕМА PACIFIER ГОЛЕМИНАТА - Големи Димензии,Погоден за уста Teat Големина : 5cm Долги x 3cm Широк; Pacifier Shield Големина : 6.65 см Широк x 4.75 см Висок.DIY ВАШИОТ ЕКСКЛУЗИВНИ СТИЛ - рачка и брадавица може да се расклопуваат и составуваат со други стилови на ДЕСЕТ@НОЌ pacifier.КОРИСТ-pacifier им овозможува на луѓето кои страдаат од грчењето да уживаат природен сон и да се осигури дека нивното семејство може исто така да се одморат во текот на ноќта.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ -pacifiers употреба безбедност на храна одделение силиконски АБС материјал.BPA Free, Латекс Слободни, Доведе Слободни, Phthalate Слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата