.

.

2 Пакет Замена за АПЦ Smart-UPS РМ SU1400RMXLNET Батерија - Замена UB12180 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 18Ah, 18000mAh, T4 Терминал, AGM, SLA)

2 Пакет Замена за АПЦ Smart-UPS РМ SU1400RMXLNET Батерија - Замена UB12180 Универзална Запечатени оловни Батеријата

DEN 2111.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена на АПЦ SMART-UPS РМ SU1400 RMXLNET Батеријата.Замена за UB12180 Универзална Запечатени оловни Батерии.Количина : 2, Една Година Гаранција.Капацитет : 18 Ah, 18000m Ah, T4 Терминал, Upstart Батеријата Бренд.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата