.

.

P&о 2IN1 USB ПОЛНАЧ за МОЌ & ПОДАТОЦИ TRABSFER КАБЕЛ ЗА PSP

P&о 2IN1 USB ПОЛНАЧ за МОЌ & ПОДАТОЦИ TRABSFER КАБЕЛ ЗА PSP

DEN 1845.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 IN1 USB ПОЛНАЧ ЗА МОЌ & ПОДАТОЦИ TRABSFER КАБЕЛ ЗА PSP.Опис Состојба : 100% сосема нова Боја : Црна Должина : 124cm Тип : Податоци и Држачи за кабел USB/Power Кабел за PSP ќе ви овозможи да власт до вашиот PSP преку вашиот компјутер¡s USB порт и да ви помогне да префрлувате датотеки од вашиот PSP.Кабелот е доволно долго, совршен за десктоп компјутерите кои што се чувани под маси.Карактеристики : Пренесување на податоци помеѓу компјутер и PSP конзола Одлични перформанси PSP батерија USB кабел за да Добијат КОМПЈУТЕР/PS2 USB порта за напојување за да PSP конзола Трансфер и преземање податоци од КОМПЈУТЕР/Дигитална Камера/MP3/Walkman Трансфер memory stick податоци на PC и складирање на хард дискот, исто Така, има DC џек Пакет се вклучени : 1 X Кабел за PSP.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата