.

.

AISPORTS 20mm Брзо Ослободување Види Бенд Компатибилен за Huawei Види GT2 Бенд 42mm Кожа за Жените и Мажите, Мека Спорт Wristband Хривнија Замена Бенд за Garmin D2 Ер/Venu/Пристап S12/S40/S42

AISPORTS 20mm Брзо Ослободување Види Бенд Компатибилен за Huawei Види GT2 Бенд 42mm Кожа за Жените и Мажите, Мека

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прилагодливи Wristband Должина - класичен метал тока затворач ви овозможува лесно да ја определите должината на бендот во секое време.Безбедност и Лесна Инсталација - На се види бендот доаѓа со надградена брзо ослободување пролет пиновите на двата краја, која се заклучува на 20mm ширина види бенд интерфејс прецизно и сигурно.Ова се види бендот се вклопува 6.Искрено се надевам дека ќе може да уживате во нашите производи и имаат пријатен шопинг искуство.Оваа 20mm димензии се однесуваат на на види повлечи ширината, ве молиме мерка за внатрешни работи растојанието помеѓу две гкл.И интерфејс на watch повлечи треба да биде рамен.Идеален Подарок & Кавга-Бесплатно Купување - Неверојатен подарок за жените, мажите и децата, Совршен за Роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година Ден.Опис на производот : AISPORTS 20mm брзо ослободување премиум мода стилски трајни мека лесни удобно sweatproof дише кожа прилагодливи замена бенд со црна нерѓосувачки челик метал класичен тока хривнија тока wristband за Huawei Види GT2 42mm, Garmin Vivoactive 3/3 Музика, Garmin Venu/Venu Квадратни, Garmin Forerunner 245/245 Музика, Garmin Forerunner 645/645 Музика, Garmin Vivomove HR/Luxe/Стил, Garmin Пристап S12/S40/S42, Garmin D2 Воздух Smart Watch Спецификација на Производот : Brand Name : AISPORTS Апликација : Huawei Види GT2 42mm, Garmin Vivoactive 3/3 Музика, Garmin Venu/Venu Квадратни, Garmin Forerunner 245/245 Музика, Garmin Forerunner 645/645 Музика, Garmin Vivomove HR/Luxe/Стил, Garmin Пристап S12/S40/S42, Garmin D2 Воздух Материјал : Кожа Големина : 20mm Боја : Прикажува како слика на Зглобот Големина : Погоден за 6.6"(160mm-220mm) зглоб Пакет се Вклучени : 1 x Види Бенд за Huawei Види GT2 42mm, Garmin Vivoactive 3/3 Музика, Garmin Venu/Venu Квадратни, Garmin Forerunner 245/245 Музика, Garmin Forerunner 645/645 Музика, Garmin Vivomove HR/Luxe/Стил, Garmin Пристап S12/S40/S42, Garmin D2 Воздух Smartwatch (Smart Watch не е вклучен).Модерен рачно изработени и уникатни класичен дизајн да го персонализирате вашиот smartwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневниот живот, се облекуваат вашиот види и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Тоа е наше задоволство да се обезбеди 24/7 професионална услуга за вас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку порака ако имате било какви прашања во врска со производот.Бендот ќе се вклопи во вашиот види само кога се повлечи ширина на штрек е на иста ширина како бенд.Да понуди добро корисничко искуство за вашиот smart watch бенд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата