.

.

Outland Модели На Железници Сценографијата Мајчин Американски Индијански Камп Сет 1:160 N Скала

Outland Модели На Железници Сценографијата Мајчин Американски Индијански Камп Сет 1:160 N Скала

DEN 1543.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој производ е создаден од страна на 3 D принтер, овој производ е unpainted во неговата оригинална боја како на сликата.За технички и безбеден превоз причина, производот може да се дојде со многу тенка фолија под него или поддршка структура која ќе се поврзе на неа за некои точки (ве молиме проверете ја последната слика), можеби Ќе треба да се отстрани производот со машина(исто како ќе се отстрани делови од sprue во модел комплет).Можеби ќе треба да се применуваат лепак на некои мали детални делови.Оваа ставка вклучува : Tepee x2, Кану, Campfire, кожа, Кожа Багажник, Мали Гајба.Материјал : Смола, Скала : N Скала / 1 : 160.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата