.

.

[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со CASIO OCEANUS OCW-G2000SB-2AJR 9H Филм Smartwatch Smart Watch Заштитници

[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со CASIO OCEANUS OCW-G2000SB-2AJR 9H Филм Smartwatch

DEN 2220.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел. 0.26 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност.Екран Заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот види од несакани scuffs и гребнатини.Балон-слободен лепило, го прави лесно да го инсталирате овој види екран Заштитник.Висока транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата