.

.

Мали Не-Плетени Ручек Кеси Островите Хаваи Тен

Мали Не-Плетени Ручек Кеси Островите Хаваи Тен

DEN 251.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ги вашите вкусни оброци и ужинки во топла или ладна со стилски Изолирани Не-Плетени Ручек Кеси.Секоја кеса се направени од издржлив полиетилен, обрабени со алуминиумска фолија и има рачка и патент затворање.Мерења : 8.7"W x 5.5"D x 9.8"Х. Справи со мерки 15.7" x 1".Лесно чистење.Чувајте ги вашите вкусни оброци и ужинки во топла или ладна со стилски Изолирани Не-Плетени Ручек Кеси.Секоја кеса се направени од издржлив полиетилен, обрабени со алуминиумска фолија.Лесно чистење.Секој tote има рачка и патент затворање.Мерења : 8.7"W x 5.5"D x 9.8"Х. Справи со мерки 15.7" x 1".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата