.

.

Прашка Торба Мали Crossbody Ранец за Мажи Водоотпорен Тенок Градите Кеси Секојдневен Daypack за Патување Велосипедизам,Сина

Прашка Торба Мали Crossbody Ранец за Мажи Водоотпорен Тенок Градите Кеси Секојдневен Daypack за Патување Велосипедизам,Сина

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

7"Х Нето тежина : 0.Погодни прилики : одличен придружник за активности на отворено, канцелариски работи, кампување, кратки патувања, одмор, меѓународни патувања, пешачење, велосипедизам, секојдневни ранец, и во текот на ноќта патување.Најдобриот подарок за вашата сопруг / сопруга / љубовник / син / ќерка / внук/ пријатели / Biker, да ги направи насмевка на роденден.Анти-кражба заклучување : Лесно да го поставите вашиот сопствен кодови и да ја задржите вашата приватност.Оваа торба е доволно голем за 8" i Pad, паричник, мобилен телефон, лаптоп, и други скапоцености.Може да се користи гласник торба / торба / крст тело ранец / неврзан ден пакет / прашка торба / градите торба / патна торба / работа или бизнис торба, погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики.Назад скриени pock : анти-кражба џеб на задната страна го заштитува вашите вредности.Водоотпорен материјал : Овој мал ранец се направени од водоотпорен ПВЦ и висока густина полиестер, водоотпорен и издржливи.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Стилски, Унисекс и Ефикасни.Карактеристики : Материјал : отпорен на Вода и носат отпорни на оксфорд ткаенина.Функционална употреба : Анти кражба прашка торба може да се користи како гласник торба / рамо торби / crossbody торби / неврзан daypack / градите торба / патна торба / прашка ранец/ работа торба.Променливи Рака : Лево или десно рамо носат стил.Оваа градите торба може лесно да се носат Виткање чадор, Паричник, Карти, Моќ банка и ефикасно да ги задржи вашите мали предмети како шминка, ткиво, клучеви итн.Тоа може да се служи и како мали патување прашка торба, работа торба, daypack, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата