.

.

NUOBESTY 50pcs Виткање Бонбони Кутии Слон Свадба Бебе Туш Шупливи Од Количка за Подарок Хартија Кутија Роденден Булчински Бебе Туш Партија Услуги

NUOBESTY 50pcs Виткање Бонбони Кутии Слон Свадба Бебе Туш Шупливи Од Количка за Подарок Хартија Кутија Роденден

DEN 1612.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Може да се направи незаборавно изненадување за вашите гости, тие ќе ни биде мило да ја прими.Може да биде украсена со обоени лента, цвеќиња или affix да персоналните етикети, налепници или шарм за да одговара на вашата свадба тема.Доаѓа рамен спакувани.Лесно да се соберат.Без лепак потребно.Погодна за пакување на мали подароци, ракотворби, накит, чоколадо, бонбони, итн.Прекрасни корист кутии за свадба или бебе туш.Description These се пакет на 50pcs бонбони кутии, кои се направени од хартија со шупливи шема.Тие се прекрасни корист кутии и одлично да се продавница бонбони или мали подароци за свадба.Пополни секој со бонбони, пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите.Овие волшебна корист кутии се сигурни да се биде слатка потсетник на вашиот посебен ден и сигурен да биде богатство како keepsake.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : Хартија.- Големина : Околу 5 x 5 x 5 cm / 2 x 2 x 2.- Прекрасни корист кутии за свадба или бебе туш.- Погодна за пакување на мали подароци, ракотворби, накит, чоколадо, бонбони, итн.- Може да се направи незаборавно изненадување за вашите гости, тие ќе ни биде мило да ја прими.- Може да биде украсена со обоени лента, цвеќиња или affix да персоналните етикети, налепници или шарм за да одговара на вашата свадба тема.- Доаѓа рамен спакувани.Лесно да се соберат.Без лепак потребно.Пакет Including50 x Бонбони Кутии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата