.

.

skysen Лизгачки Штала Вратата Хардвер Ролери Поставите Црна (J Форма за Пропелер)

skysen Лизгачки Штала Вратата Хардвер Ролери Поставите Црна (J Форма за Пропелер)

DEN 743.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ Штала Вратата Ролери - Материјал : Јаглероден Челик, Површината : Црна Прав Обложени. ✅ Пакет се Вклучени: 2 x Ролери, 2 x Крајот Капи, 1 x Кат Водич,8 x Spacer (за закачалка завртки ако вашиот штала вратата е тенка). ✅ Вратата тежина капацитет : 265 кг, Вратата Дебелина : 1-3/8" и 1-3/4". ✅ Штала вратата закачалка ќе одговара за штала вратата песна во thickess на 1/4" максимум. ✅ "Само штала вратата ролери за продажба ,штала врати се да не се става."Сите хардвер биле инспекција во фабриката пред испорака,Донесени од 150.000 пати отворање и затворање на тест.лизгачки штала вратата хардвер за полнење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата