.

.

Shanrya Врата се Справи, во Дупките за Завртки за Фиксирање на Завртки Врата се Справи со Силна Гроздобер Стил Гардероба Рачка, за Шкафот Кујнски Мебел Фиока(Зелена Бро

Shanrya Врата се Справи, во Дупките за Завртки за Фиксирање на Завртки Врата се Справи со Силна Гроздобер Стил

DEN 1680.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Идеална за кујната кабинет, ковчегот, плакар, шкаф, чевли кабинет, фиока, врата и др.Гроздобер боја, одговара за бои на повеќето мебел.Квалитетот цинк легура материјал, лесно да се чисти.Може да се избриша чисти со мека влажна крпа.Во дупките за завртки за фиксирање на кој го прави справи се со повеќе цврсто. 1 x врата се Справи, 2 x завртки.Опис : Нашите производи усвојување на квалитетот цинк легура материјал.Цврсти, силни и издржливи.Во дупките за завртки за фиксирање на кој го прави справи се со повеќе цврсто.Гроздобер стил, убаво за мебел дома на врата декорација.Не пропуштајте квалитет се справи!Карактеристики : Квалитет на цинк легура материјал, лесно да се чисти.Може да се избриша чисти со мека влажна крпа.Гроздобер боја, одговара за бои на повеќето мебел во дупките за завртки за фиксирање на кој го прави справи се со повеќе цврсто Идеална за кујната кабинет, ковчегот, плакар, шкаф, чевли кабинет, фиока, врата и др.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Цинк Alloy Type : Врата Се Справи Со Стил : Гроздобер Боја : Антички Месинг, Црвена Месинг, Бело, Жолто, Црвено, Златен Сребро (Изборен) Димензија 1# : Прибл. 18.5 x 2.7 cm / 7.2 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 12.8 cm / 5in 2# : Прибл. 14.8 x 2.7 cm / 5.8 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 9.6 cm / 3.7 во 3# : Прибл. 10.8 x 2.7 cm / 4.2 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 6.4 cm / 2.5 во 4# : Прибл. 18.5 x 2.7 cm / 7.2 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 12.8 cm / 5in 5# : Прибл. 10.8 x 2.7 cm / 4.2 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 6.4 cm / 2.5 во 6# : Прибл. 14.8 x 2.7 cm / 5.8 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 9.6 cm / 3.7 во 7# : Прибл. 18.5 x 2.7 cm / 7.2 x 1in (Должина x Височина) Дупка до Дупка Простор : Прибл. 12.8 cm / 5in 8# : Прибл. 14.8 x 2.7 cm / 5.8 x 1in .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата