.

.

SUNON SP101AT1122HBL.GN AC Фан, Топка, 115 VAC, 0.21 Засилувач, 19 Вати, 2150 ВРТЕЖИ во минута, 120 мм L x 120 mm W x 25 mm H

SUNON SP101AT1122HBL.GN AC Фан, Топка, 115 VAC, 0.21 Засилувач, 19 Вати, 2150 ВРТЕЖИ во минута, 120 мм L x 120

DEN 406.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Номинална напон : 115 VAC.Актуелни : 180m A.Големина : 120 x 120 x 25мм.Конектор води : 12" должина.Ова е CMOS 8-битен сукцесивна апроксимација A/D конвертор кој го користи диференцијални potentiometric скала-слично на 256 R производи.Овој конвертор е дизајниран да им овозможи на работењето со NSC800 и INS8080 A дериватни контрола на автобус со ТРИ-ДРЖАВА излез брави директно возење на податоци автобус.Оваа A/D се појавува како memorylocations или I/O порти на микропроцесори и не interfacing логика е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата