.

.

OdontoMed2011 Стоматолошки Преглед Огледало 5 со Премиум Справи со Дијагностички Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки Преглед Огледало 5 со Премиум Справи со Дијагностички Инструменти ODM

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТОМАТОЛОШКИ ОГЛЕДАЛО 5 СОЛИДНА СЕ СПРАВИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.СТОМАТОЛОШКИ ОГЛЕДАЛО 5 СОЛИДНА се СПРАВИ со ДИЈАГНОСТИЧКИ ИСПИТУВАЊА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Odonto Med2011 Инструменти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата