.

.

THORINSTRUMENTS (со уред) Наутички Антички Месинг Телескоп W/Природни Дрвена Кутија за Подарок Декоративни

THORINSTRUMENTS (со уред) Наутички Антички Месинг Телескоп W/Природни Дрвена Кутија за Подарок Декоративни

DEN 921.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Антички стил Висок квалитет Телескоп со убава кутија,најдобриот подарок за секого.Цевка Должина : 18" инчи,.Материјал Што Се Користи : : Цврсти Месинг & Wod.Уникатен Antiauqe Месинг Заврши со Природни Дрвена Кутија.Уникатен Дизајн Изработени Од Месинг Телескоп со Природни дрвена кутија.Совршен Подарок за Патниците, Наутички Колектор И Дома Декоративни.Како Ова е Рачно Изработени производ толку мала боја промени и тежина промени може да се случи, но Квалитетот на производите ќе биде супер-парична казна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата