.

.

Забот Scraper Сонда Пинцети Алатка Нерѓосувачки Челик Преносни Toothpick Носителот Поставите 4pcs

Забот Scraper Сонда Пинцети Алатка Нерѓосувачки Челик Преносни Toothpick Носителот Поставите 4pcs

DEN 54.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Дизајнирани во различни агли и остри форми, Заб ги собереш орална нега за полнење може да ви помогне точно да се дефинира што недостасува во вашиот секојдневно четкање и чистење со забен конец.Добро за отстранување на тешка орален дамки од храна остатоци, tartars помеѓу забите и непцата.ДОБИЕТЕ ЕКСТРА ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ - Со користење на Забот со цел да се изгради-up плакета, заб почиста алатки може да помогне во намалување на устата мирис и да ја задржите вашите заби, чистење и освежување.Белење на заби и свеж здив ќе ти насмевка со повеќе самодоверба.ОСНОВНИ ЗАБ ГРИЖА ИНСТРУМЕНТИ - Овој Заб scraper поставите доаѓа со забен камен scraper и Забот сонда.На забен камен scraper може да го запре тврдоглав tartars.И Забот истрагата е поефикасно од вообичаениот чепкалки за заби.ПРЕНОСНИ СЛУЧАЈ ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ - Доаѓа со трајни за чување да се чува вашите заби дамки смена комплет организиран и чиста.Тесни дизајн складирање случај не може да алатки од лизгање лесно, и ги споделите со вашите алатки од тоа да биде изгребани на сите времиња.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време.Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас. ✨ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 4 PC Забната Хигиена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата