.

.

DuoDuoBling Зима Снег Shield Автомобил Шофершајбната Снег Покрие Водоотпорен Хокеј на Мраз Sunshade Заштитник Прозорец Покрие со Огледало Опфаќа (Црна)

DuoDuoBling Зима Снег Shield Автомобил Шофершајбната Снег Покрие Водоотпорен Хокеј на Мраз Sunshade Заштитник Прозорец

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОДОБРО МАТЕРИЈАЛИ И ФУНКЦИИ : Користење на 210 D denier полиестер ткаенини се повеќе издржливи и практични.ВОДООТПОРЕН & WINDPROOF половина автомобил покритие - постојат многу функција, четири годишни времиња воопшто, Отпорни на снег, мраз, ветер, УВ зраци, прашина - може да се користи како снег shield се покријат во зима и шофершајбната стакло sunshade во лето, како и, чувајте ги остава на поклопецот во есен, блок прашина во пролет да се направи вашиот автомобил во добра состојба.ДВОСТРАНО ДИЗАЈН : пред црно, назад е сребрена.И совршено го решава проблемот предизвикан од паркинг (надворешен).Тоа се решава проблеми на паркинг (надворешен) во секое време, без разлика дали тоа е пролет дожд, летно сонце, есенски лисја, зима, снег.Само подигнете го и вие ќе бидете подготвени да се вози!.ЕЛАСТИЧНА КУКИ ДИЗАЈН : двете windproof еластична куки се закачени на тркала, што го прави посилни и посилни, и поголеми правец не може да се удар далеку.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И АНТИ - КРАЖБА : Тока појас дизајн ви направи да се инсталира шофершајбната снег се покријат во само неколку минути.Безбедност клапи може да биде скриена во автомобил врати дека не може да биде лесно да се украде и се остана во место совршено.УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА : 75"x 60"x 37".Универзален шофершајбната одговара на повеќето возила. (МЕДИУМ за Автомобили / ГОЛЕМИ за спортски автомобили/Камиони) Поклопецот е лесно свитлива за складирање во багажникот или во задните седишта на возилото.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме потврдете ја големината на вашиот шофершајбната пред да го купат. 2. По површината fouled, ве молиме исплакнете со вода и избришете со влажна крпа. 3. Ве молиме да не ја користите на дождливите денови, така што нема да се предизвика впива во автомобил и абсорпција на вода.Опис : Карактеристики : Висок Квалитет Издржливи, дише & мека да го заштитите автомобилот од боја, снег, УВ, измет, прашина итн.Opamoo шофершајбната снег сенка, автомобил покрие снег, шофершајбната Sunshade е најдобар избор.Двојно Безбедност 3 силни магнети, двете страни клапи и еластична string на огледалото се обезбеди покритие, заштита од снег и УВ.Лесен за Употреба Лесно да се свитка и го носат, лесна инсталација, без потребни алатки.Спецификација : Боја : Сребро Fitment : Универзална Големина : 84. 6"W X 49. 2"H Пакет Вклучуваат 1x opamoo автомобил покрие снег.

Кон својствата

Colour:
Silver Fitment

Најдобри предлози во категоријата