.

.

BENTOBEN Samsung Галакси A51 Случај 5G, Тенок Светат во Темница Shockproof Хибридни Хард PC Мека TPU Браник Анти-Нула Заштитна Телефон Случај Покритие за Samsung A51, Маглина

BENTOBEN Samsung Галакси A51 Случај 5G, Тенок Светат во Темница Shockproof Хибридни Хард PC Мека TPU Браник Анти-Нула

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Компатибилност】На BENTOBEN Samsung Галакси A51 Случај само се вклопуваат за Samsung Галакси A51 5 G.ЌЕ НЕ одговара Галакси A51 4 G верзија и Галакси A51 UW. (НИКОЈ Екран Заштитник Вклучени). 【Тенок тоа ќе светат во темница, така што можете да го најдете вашиот Samsung Галакси A51 лесно во темнина. (ИСТАКНА : На симпатична модел треба да ги апсорбира доволно светлина пред тоа зрачи според светлосен принцип.). 【Камера Заштита】Има пристоен износ на усна заштита на телефонот и marries до контроли за јачина на звук, порта, и камера совршено.Сите копчето карактеристики и cutouts се каде што треба да биде и има многу простор околу cutouts за лесна конекција и фотографирањето. 【Совршен Подароци】 да Биде едноставен и елегантен, тој не однесе далеку од реалните дизајн на вашиот Samsung Галакси A51 5 G, покажувате убавината на телефонот додека нудат одредени заштита.Совршен подарок за жена, мајка, ќерка, пријателка и пријатели за Годишнината Ден, Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ Ден, Денот на Вљубените, итн.Вие нема да пропуштите!.Компатибилен Модел на Телефон : -Samsung Галакси A51 5 G - Не се компатибилни со другите модели Карактеристики : - Тоа е лесен, тенок и лесен, апсолутно додава не гломазна до вашиот Samsung Галакси A51 5 G. - Симпатична галакси маглина шема дизајн го прави вашиот телефон стилски и уникатен. - Неговата хибридни хард КОМПЈУТЕР назад е мазна, што го прави полесно да се добие на телефонот од вашиот џеб, и тоа не се фати на ткаенина на облека или чанти, одржување на еден убав за вашиот телефон. - Сите копчето карактеристики и cutouts се каде што треба да биде и има многу простор околу cutouts за лесна конекција и фотографирањето. - Се фрустрирани од бескрајни отпечатоци од прсти на случајот?Овој компактен дизајн Samsung Галакси A51 5 G случај не ги собереш отпечатоци лесно, ви даваат уредни допир и чисти зафат.Пакувани се Вклучени : 1 X Случај за Samsung Галакси A51 5 G (Телефон и екран заштитник, не се вклучени) Работи Што Треба да ги Знаете : П : Е маглина простор шема страна мазна или груби заврши?A : На симпатична модел страна е убаво да се изедначи површината на неа, која е различна од оние тешки случаи, и шемите нема да се изгребани или избледени лесно.П : Дали копчиња лесно достапен?A : Да, на копчиња лесно да им помогнам и сите порти се лесно достапни, така што не треба да се шаване на било која од вашите кабли да бидете сигурни дека тоа ги поврзува безбедно.П : Може ли да го користам екран заштитник со овој случај?A : Да, BENTOBEN телефон случај е многу пријателски за да екран заштитници.Што се предлага да се закачите на екранот заштитник пред да се стави во случај на значи дека за да се направи вашиот Телефон солидна пакет.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате некои прашања, BENTOBEN Тим е секогаш тука за вас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата