.

.

uxcell Чувствува Подлога Ноктите глајд модели Кат Заштитник ја Намалува Бучавата Анти-нула Против пролизгување за Мебел Стол Табела Нога Нозе 28mm/1.1 Кол Пакување од 4, Ц

uxcell Чувствува Подлога Ноктите глајд модели Кат Заштитник ја Намалува Бучавата Анти-нула Против пролизгување

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗАШТИТА на ВАШИОТ ХАРД ПОВРШИНИ - Секојдневна употреба и движењето на мебел, всушност може да биде гребење на вашиот хард подни површини.Овие мека на допир ноктите на чувствува влошки се заштити вашиот убави дрвени предмети, керамичка плочка и линолеум подови од гребнатини.НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВА - да ги Користите овие мебел заштитници за намалување на бучава додека се движат мебел, маси, столови, dressers, кабинети или троседот нозе.ШИРОКО се КОРИСТИ - Погоден за маси, столици, кабинети и други дрвени нозе, ќе се применуваат до дното на реткост тешки предмети.Тоа исто така може да се користи на грбот на мебел за да се спречи да нула base.ФУНКЦИЈА - Против пролизгување, спречување на гребење, ја намалува бучавата додека се движат мебел столици маси и продолжување на животот на подот. 4 ПАРЧЕ ПАКЕТ, ТРАЈНА ЗАШТИТА - Секој пакет вклучува 4pcs црна, круг ноктите на дрво, мебел чувствува влошки за супериорен, трајна заштита на подови. 1. метална шајка, пластична база, со висока густина парична казна чувствува подлога.2.Да ги користите овие нокти чувствува кат штитници за спречување на нозе на мебел од гребење на сите подот и тепихот видови.3.Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.4.Се направи се движат мебел лесно и бучава-бесплатно од страна nailing ги bottoms на маси, столици, dressers, кабинети или троседот нозе.5.Лесно се монтира на дното на дрвен мебел, столици табели со ковале.6.Многу фини чувствува подлога ноктите, маси и столици инсталиран во дното на мебел, за намалување на бучава, вибрации за ублажување, за да се спречи пропаѓање и заштита на подот.7.Совршен за сите видови на мебел во која ќе може да помине во овие.Достапна Количина : 4pcs, 8pcs, 12pcs, 16pcs, 18pcs, 20pcs, 24pcs, 30pcs, 32pcs, 48pcs, 50pcs, 70pcs, 90pcs, 100pcs.Карактеристики : Материјал : ПП, Филц, Metal Product Име : Почувствува Подлога Nail Color : Сива, Црна, Сребрена Tone Total Големина : 25 x 28mm/1 Инчен x 1.1 Инчен(L*Макс.Г)се Чувствува Дијаметар : 23mm/0.9 Inch Base Висина(Чувствував + Пластика) : 10мм/0.4 Inch Nail Големина : 15 x 1.6 mm/0.6 Инчен x 0.06 Инчен(L*D)Пакет Вклучуваат : 4 x Чувствува Подлога Ноктите Инсталација Чекори : 1.Одберете спецификација според мебел нога.2.Притиснете малку дел од чувствува подлога помине во мебел нога центар.3.Користете чекан или други алатка за да се победи на преостанатиот дел од помине во мебел нога.4.Инсталацијата заврши.Белешки : 1.Ве молиме овозможи 2-3% разлика поради различни прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата