.

.

Barnyard Дизајни Остане Смирен Работиме Напорно за да Биде Вид Кутија Знак Примитивни Земја Мотивациони Инспиративни Цитат Знак Дома Декор 8 x 8

Barnyard Дизајни Остане Смирен Работиме Напорно за да Биде Вид Кутија Знак Примитивни Земја Мотивациони Инспиративни

DEN 238.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИНСПИРАТИВНИ КУТИЈА ЗНАК ОРКЕСТАРОТ - Додадете прекрасна инспиративна допир да вашиот дом или канцеларија, со овој декоративни мотивациони цитат знак што служи како одличен потсетник и ќе ве охрабруваме.ДРВО ЗНАК СО ЗБОРОВИТЕ - Уметнички печатени на дрво, оваа прекрасна ѕид оркестарот на екранот е во онанирачки нијанси на тиркизна, сина и розова.БЕСПЛАТНИ СТОИ ИЛИ ЅИД ВИСИ DISPLAY - Дизајнирани да можат слободно да застане на сопствените како табела врвот, контра, mantel или полица оркестарот, оваа кутија знак плакета исто така, може да се закачи на ѕид.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Ова дрво знак со велејќи го прави совршен подарок за пријателите и семејството.Голем како дипломирањето, пензионирање или роденденски подарок да ги красат дневна соба, спална соба или кујна.ДИМЕНЗИИ - 8" x 8" x 1.5".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата