.

.

Nowhy Снешко Цртан Филм Украси Cookie Кутии Кенди Божиќ Тегла Подарок Кутија Божиќ Материјали За Складирање Кутија Бонбони Кутија Божиќ Декорација(13)

Nowhy Снешко Цртан Филм Украси Cookie Кутии Кенди Божиќ Тегла Подарок Кутија Божиќ Материјали За Складирање Кутија

DEN 111.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Материјал : железо.Големина на : 7.5*7.5*6.5 cm.Боја : Како на сликата шоу.Се применуваат за : Чување бонбони, колачи, чај, шеќер; подароци, Одликувања и така натаму.Боја : Како на сликата show Size : 7.5*7.5*6.5 cm Apply да : Складирање бонбони, колачи, чај, шеќер; подароци, Одликувања и така on Material : iron Package се Вклучени : 1* Божиќ Запечатена Кутија(кутија само)Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Quality Features : 1. Направени од високо-квалитетни материјали,има различни styles2. Тоа може да се користи како Божиќ партија декорација или како што е совршен Божиќ gift Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата