.

.

Pilltop Кука, Сатен Никел, 1 пакување, Пакување Може да се Разликуваат

Pilltop Кука, Сатен Никел, 1 пакување, Пакување Може да се Разликуваат

DEN 131.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Еден ѕид pilltop кука во сатенски никел заврши.Држи до 35 кг.Одлично за складирање на ранци, облека, крпи, палта, и повеќе.Изградена на трајни умре-фрлија цинк.Вклучува хардвер монтажа и инструкции за инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата