.

.

LWKBE Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег, Автомобил Шофершајбната Снег Покрие со Огледало Покрие и Заштити во Сите Временски Одговара на Автомобили, ЏИП и Камион

LWKBE Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег, Автомобил Шофершајбната Снег Покрие со Огледало Покрие и Заштити во

DEN 340.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштеда на Време : Не треба да се исчисти снегот на автомобил на windows во раната зима утро, снегот ги покрие ќе се задржи пред шофершајбната сува и јасно, што ќе се подобри видливоста и да се подобри безбедноста на патот.Сите-во текот на годината Заштита : шофершајбната покрие усвојува двострано дизајн, можат ефикасно да се спротивстави на снег купови, мразови, поздрави, blizzards, sleets, па дури и за време на snowstorms.Универзална Големина : автомобил снег покрие големина : 82.2" x 57.8", доволно голема за да ги покрие во целост на вашиот шофершајбната дури и вашиот автомобил стакло.Совршено се вклопуваат повеќето автомобили, камиони, Комбиња, спортски автомобили, итн.Висок квалитет на Ткаенини : зима шофершајбната поклопецот е направен од високо-квалитет полиестер материјал за да се спречи шлаг на шофершајбната.Го отстраните и да се тресат тоа по лоши временски услови, а потоа можете да го исклучите.За да заштедите време и трошоци за гориво во зимскиот утро.Безбедна и Цврста Дизајн : Вие не мора да се грижите за автомобилот од снег се покрие издувана на ветрот.Задниот дел на возилото-видете огледало одредување ремени и гуми одредување ремени на двете страни, двострано клапи, направи автомобил шофершајбната снег покрие најдобар избор во зима.СЕ СЕ УШТЕ СЕ ГРИЖИШ ЗА РАСЧИСТУВАЊЕ НА СНЕГОТ ОД ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО ЗИМА УТРО?Шофершајбната снег маска може да се реши овој проблем за вас.На шофершајбната снег капакот е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој може да се спречи снег и мраз, како и прашина, паднатите лисја и други debris Throwing далеку лопата дека чисти мразот и снегот не само што ќе биде потребно време, но, исто така, оштетување на шофершајбната и заштита на вашиот автомобил.Производ parameter Material : Polyester Size : 82.2*57.8 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата