.

.

ZAJ Кригла Носителите на Countertop Чаша Носителот со 9 Куки Чаша Чај Кригла Носителот,Складирање со Фах Купот на Полица Кујнски апарати за Домаќинство Кригла Рек Portable (Бо

ZAJ Кригла Носителите на Countertop Чаша Носителот со 9 Куки Чаша Чај Кригла Носителот,Складирање со Фах Купот

DEN 2364.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа кујна алатка е животот saver за оние кои секогаш сакаат пијалок во близина на страна.Име на производ : Чаша носителот, материјал : пластика.Само invert купот на полица, погоден за различни првенства.Едноставни и стилски изглед, удобен и практичен, Оди добро со било дома декор.На дното на водата за складирање дизајн е погодно за купот да се исцеди.Дното дупка дизајн, отстранлив главата за лесно чистење.Брзо одвод, да ги задржи сите чаши чисти, суви, Совршен за одржување на вашиот стакло, чаши, чаши, и бебе шишиња и сл.Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографии.Име : Чаша holdermaterial : plastic Style : цврсти color Color класификација : зелена каки beigenote : ➤времето За испорака е 15-25 дена.Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи.Ве молиме овозможи голем јаз од 3 cm или помалку, ви благодарам.➤Како рефлектори и различни луѓе имаат различни разбирање на бои, може да биде малку боја грешки, но ве молиме, изберете внимателно во разумен опсег.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои за да го изберете, можете да проверите во мојата продавница.➤Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо - квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.➤Вие сте добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да го проверете во мојата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата