.

.

WINSINN 5015 Компресор Фан 12V, 3D Принтер 12 Volt Фанови Компресор Турбина Турбо Хидраулични Лого, Brushless Ладење 50mmx15mm 2PIN (Пакување од 4Pcs)

WINSINN 5015 Компресор Фан 12V, 3D Принтер 12 Volt Фанови Компресор Турбина Турбо Хидраулични Лого, Brushless Ладење

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔️WINSINN 5015 компресор фан 12 V кој микро големина и лесен дизајн, погоден за 3 D печатач hotend / млазницата или било DIY ладење и тесен место. ✔️Висок квалитет на Хидраулични Лежишта, 2 години Гаранција.Рамнотежа на цената и перформансите, погоден за секојдневна употреба, живот : 35,000 Часа. ✔️Оценет Напон : DC 12 V, Тековни : 0.15 А, Моќ : 1.8 W,Брзина : 5500 PRM, Воздушен Притисок : 16.28mm H₂O, Струење : 3.23 CFM, Бучава : 40d BA. ✔️Конектор & Кабел должина : XH2.54 – 11.8 во(300мм), Големина : 50mm x 50mm x 15mm. ✔️Широко се Користи : Дизајнирани да обезбедат висока воздухот волумен за мали областите во кои се бара ладење или вентилација.Погоден за 3 D печатач, мала верверица кафез, овлажнител, ароматерапијата и може да се користи како замена вентилатор за секој електронски производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата