.

.

Тока-Надолу Куче Поводник Се Валкани Црна, Бела Сина, Зелена Црвена Достапни во Различни Должини и Paints за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки

Тока-Надолу Куче Поводник Се Валкани Црна, Бела Сина, Зелена Црвена Достапни во Различни Должини и Paints за Мали,

DEN 535.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот Димензии на Производот е 1.5"H x 12.0"L x 1.0"W. трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат, Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на јаки достапни.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и челик хардвер.На поводник е достапен во различни димензии со 0.5, 1.0 или од 1,5 инчен paints and 4 или 6 нога должини.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата