.

.

Ресторан Опрема Полна Големина 4 Длабоко Перфориран Челик Храна Табела Пан

Ресторан Опрема Полна Големина 4 Длабоко Перфориран Челик Храна Табела Пан

DEN 1293.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полна големина перфориран челик тавата.Должина 20.75" Ширина 12.75" Длабочината 4".Перфорирани страни и на дното.NSF наведени.Се користи и во добра состојба.Полна големина перфориран челик тавата.Димензии Должина 20.75" Ширина 12.75" Длабочината 4".Правоаголна форма 18/8 мерач нерѓосувачки челик.Анти-притискање за да се задржи тави од држат заедно и овозможува подобра струење за сушење.Со цел да се вклопи стандард 19-7/8" x 11-7/8" стандард пареа табела отвори.NSF наведени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата