.

.

Dosige Drawstring Ранец Рака Платно Торба Слон Торбичка Секојдневен Торба Училиште Торба

Dosige Drawstring Ранец Рака Платно Торба Слон Торбичка Секојдневен Торба Училиште Торба

DEN 102.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Памук обвивка.Drawstring затворање.Материјал : Платно.Димензија : 34*41cm.Направен од висок квалитет на памук платно, тоа е многу издржливи.Нерешено кабелот затворачи : -Направи да ги зачувате работите брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Пакет содржи : 1 x Drawstring Ранец.Материјал : Canvas Dimension : 34*41cm Package вклучуваат : 1 x Drawstring Backpack This торба е доволно за да се носат шише, чадор, неколку книги, или облека.Добредојдовте на нашата продавница, можете да пребарувате на Dosige да се види нашата друг производ.Ви благодариме за вашата поддршка.ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите.ЗАБЕЛЕШКА : за Разлика од 2-3 cm овозможува за рачно мерење.Боја се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата