.

.

ZADAI Модерен Бенто Изолирани Ручек Кутија, Оксфорд Ткаенина Студент Ручек Кутија, Торба, Мали Свежи Ручек Складирање Торба, Погоден за Студентите и Канцелариски Раб?

ZADAI Модерен Бенто Изолирани Ручек Кутија, Оксфорд Ткаенина Студент Ручек Кутија, Торба, Мали Свежи Ручек Складирање

DEN 2208.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно и брзо пакување : Овој мал свежи кулер торба има рамна, здрав база и широка рамка отворање, што го прави пакување вашиот ручек многу лесно!.Високо-квалитетни материјали : Оксфорд ткаенина со ориз торба е направен од Оксфорд ткаенина, која не е само отпорни на нечистотија, но, исто така, водоотпорен за живот.На interlayer е бисер памук, внатрешниот слој е покриен со не-токсични алуминиумска фолија (без BPA), и топлина зачувување ефектот е одличен.Голем ручек торба капацитет : доволно за појадок и ручек, доволно капацитет за вас во работни денови.Овој голем капацитет ручек торба е исто така многу практични.Тоа исто така може да носат плодови и е погоден за употреба на отворено.Повеќе функции : Овој ученик ручек торба е лесен во тежина, исто како и вашиот мобилен телефон.Засилен рачка, кога ќе се вчита тешки предмети, надградена леплива отворање го подобрува вашето искуство.На ручек торба е лесно за чистење, само избришете ја со влажна крпа.Постојат многу апликација сценарија : професионалците и модни патници се допаѓа овој стилски изолирани ручек торба.Тоа е повеќе погоден за децата на училишна возраст, канцеларијата на работниците, средношколци, студенти, лето излети, плажа патувања, тренери, итн.Опис 1. Проширува рачен : тоа е лесно да се преземе, а не да се одржи назад hand2. Велкро дизајн : лесен и удобен за да use3. Вода-доказ и масло-доказ алуминиумска фолија : лесно ги дамка и избришете ја invisible Specifications Спецификација Нето тежина : 132g Size : 23*18*25(см)Боја : Сина, сина, розова, gray Material : Оксфорд ткаенина алуминиум film Package Вклучени 1*Ручек торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата