.

.

2 Пакет PWM Фан Центар Splitter 1 до 5 Splitter 5 Начин PC Случај Внатрешни Плоча Фан Моќ Проширување Кабел Кабелот Жица за ATX Компјутер Случај 4-Pin-от и 3-Pin Ладење Фанови (16 инчи, Цр

2 Пакет PWM Фан Центар Splitter 1 до 5 Splitter 5 Начин PC Случај Внатрешни Плоча Фан Моќ Проширување Кабел Кабелот

DEN 239.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【PWM ФАН SPLITTER】- 4-pin PWM фан напојување splitter продолжување кабел може да се прошири 1 CPU вентилатор пристаниште на 5 фан пристаништа за да се реши недостатокот на pc случај фанови пристаништа и да се намали товарот на матичната плоча. 【Лесно да се Plug & Инсталации】- Продолжување Кабел Нуди Поголема Флексибилност Помеѓу матичната Плоча и ПРОЦЕСОР Ладење Фанови.На лепило на грбот може да се користи за да се поправи центар во шасијата, алатката-бесплатно за инсталација, и не е лесно да се откажат. 【ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН】- Кабелот е Еден Од 4-Пински Женски Конектор на 4-Пински Машки Конектори, за Поддршка на 4-Pin-от и 3-Pin Фанови Кабел, На 1 до 5 Splitter 5 начин Фан Моќ Проширување Компатибилен Кабел со 4-Пински и 3-Pin PC Случај Плоча Фанови. 【ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】 - Секој PWM кабел за продолжување мозок е ракави во флексибилни и цврсти плетенка црна најлон за да се потрајни и бидете во внатрешноста на компјутер случај изгледа повеќе чисти & уредната обезбеди долготрајна перформанси, како и да се избегне прашина и кршење. 【СЕРВИС и ГАРАНЦИЈА】- Ние нудиме грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 месеци за вашиот сигурни купување.Ако не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи нашите најдобри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата