.

.

3-Светло Прилагодливи Главата На Подот Светилка Сребро Модерна Современа

3-Светло Прилагодливи Главата На Подот Светилка Сребро Модерна Современа

DEN 1716.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3-светло Прилагодливи Главата на Подот Светилка Сребро Модерна Современа.Изработени од метал.Сребрениот финиш. 3 светла со прилагодливи оружје.УЛ наведени.Бела конус облик нијанси. 4-начин ротари switch.Се прилагодува осветленоста.Стил : Модерна & Современата.Сенка материјал : Пластика.База материјал : Метал.Сијалица wattage : Помалку од 60 W.Производ Во Боја : Сребро.Кат светилка тип : Дрво.Сијалица тип : Блескаво.Светлината на ветер : Мулти-насочен.Сенка облик : Конус.Големина на Производот : 10.0 Во.X 18.5 Во.X 67.75 Во.Мерките 10 инчи длабоки x 18.5 инчи широка x 67.75 инчи висок. ✔️ *** Ве молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Направени од metal Measures 10 инчи длабоки x 18.5 инчи широка x 67.75 инчи high Adjustable brightness Shade облик : Cone Base Производи Материјал : Metal Bulb wattage : Помалку од 60 Watts Silver finish3 светла со прилагодливи arms Light на ветер : Мулти-directional Color Опис : Silver Theme : Модерна & Contemporary White конус во облик на shades Light сијалица тип : Incandescent Shade Производи Материјал : Plastic Floor светилка тип : Tree Product Големина : 10.0 Во.X 18.5 Во.X 67.75 Во.УЛ listed4-начин ротари switch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата