.

.

Б Blesiya Замена Лента Кабел за DJI Mavic Pro / Платина Gimbal & Камера Единица

Б Blesiya Замена Лента Кабел за DJI Mavic Pro / Платина Gimbal & Камера Единица

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бидете сигурни дека имате многу добра способност да го замени тоа.Тоа е тешко.Компатибилен со двете Mavic Про и.Искористени да се поправи DJI Mavic Про 4k Gimbal Камера, монтажа со скршени кабли кои работат преку грбот.Повеќето од Gimbal единица оштетени поради ова скршени лента кабел. 100% Сосема нов и висок квалитет.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет. - Повеќето од Gimbal единица оштетени поради ова скршени лента кабел. - Да се користи за DJI Про 4k Gimbal Камера, монтажа со скршени кабли кои работат преку грбот. - Компатибилен со двете Про и . - Бидете сигурни дека имате многу добра способност да го замени тоа.Тоа е тешко.Големина на Табела : Големина : прибл. 80 x 120 x 2mm/3.15 x 4.72 x 0.08 inch Package Вклучува : 1 Парче Gimbal Рамен PCB Лента Cable We се стремиме да понуди 5 ѕвезди на Услуги во испорака, испорака и услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата