.

.

Keratin Комплекс Инфузија Keratin Replenisher Удар Сува Крим - 4 Унца

Keratin Комплекс Инфузија Keratin Replenisher Удар Сува Крим - 4 Унца

DEN 465.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Keratin Комплекс Инфузија Keratin Replenisher Удар Сува Крем.Пакетот димензија на производот е 9"L x 6"W x 3"H. пакетот тежината на производот е 5.3 унци. 4oz.Моќен удар сува крем што драматично намалување на удар-суво време, додека се бори frizz и обновување на влажност и сјај.Кој е За Сите типови коса, особено оние кои сакаат keratin replenisher кој ги штити против frizz и влажност, со секој удар сува.Зошто Ние Тоа го Сакаат Лесни, влага богати фризирање крем хидрира и smoothes на косата за време на дневни удар-сушење и топлина стил.Намалувања удар-суво време и ја прави косата полесно да се стил.Напојува со Потпис Keratin да се борат frizz и помогнат косата неспокојот, подолго.Ултра-conditioning формула за luminously сјајна коса.Помага за ревитализација на косата и одржување на резултатите од Keratin Комплекс мазнење третмани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата