.

.

Jetec Велигден Дрвени Виси Украси Дрво Gnome Украси Велигден Bunny Јајце Gnome Дрво Embellishments за Велигден Партии, Дома Декорација

Jetec Велигден Дрвени Виси Украси Дрво Gnome Украси Велигден Bunny Јајце Gnome Дрво Embellishments за Велигден

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

9 Различни стилови : постојат 9 парчиња на Велигден bunny јајце и gnome дрво embellishments во различен модел комбинации (како на пример морковот, јајцето, зајак); за Секој украс е опремен со виси мозок (треба да се навој со себе); Тоа е еден убав избор на членовите на вашето семејство и пријатели како Велигден присутни.Око-фаќање на дизајн : зајакот gnome е еден од симболите на Велигден, како подарок до семејството и пријателите, се верува дека тоа може да им донесе среќа; прекрасната зајакот gnome е добра домашна декорација за Велигден.Квалитет на материјалот : изработени од дрвен материјал, овие Велигденски дрвени виси украси се издржливи и имаат мазни површини кои се убаво насликани, без штета на вашата кожа, не е лесно да се срушат, и може да трае долго време.Широк спектар на употреба : овие дрвени виси украси се убаво дома декорација за Велигден и секојдневниот живот, кои можат да се применат за пролет забави, свадби, родендени и други прилики, декорирање секој агол од куќата, создавање слатко, романтично и весела атмосфера.Лесен за користење : со здрав виси рака на до, Велигден дрвени gnome украси може да бидат обесени на ѕидот лесно, или снимени на било која површина се за да го означите Велигден тема. 9 Парчиња Велигден дрвени виси украси дрво gnome украси Велигден bunny јајце gnome дрво embellishments за Велигден партии, дома decorations Attractive дизајн : Зајакот gnome е еден од симболите на Велигден.Како подарок за семејството и пријателите, се верува дека украс може да ги донесе среќа.Со користење на чекори : Без лепак или ножици е потребно, само висат тоа каде сакате да го декорирате вашиот дом.Широко се применува : Овие дрвени виси украси се убаво дома декорација за Велигден и секојдневниот живот, кои можат да се применат за пролет забави, свадби, родендени и други прилики, декорирање на домот и создавање слатко, романтично и весела атмосфера.Карактеристики : Материјал : wood Size : како слики show Color : како слики show Quantity : 9 pieces Package вклучува : 9 x Велигден дрвени виси украси 9 x Виси cords Notice : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Боите може да постои мала разлика поради различни екран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата