.

.

Daypack Секојдневен Долар Шема Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење

Daypack Секојдневен Долар Шема Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Околу димензии се 11.5 Lx16 Hx8 W инчен, одговара лап-топ компјутери под 14" лесно.Прегради : Една од главните капацитет џеб, два странични џебови, една пред архивиран џеб, и четири внатре џебови.Ранец е целосно печатени, стилски и убави.Поместена прилагодливи рамо ремени и дише пена назад се осигура дека вашето дете е удобно и способни да се носат тешки книги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата