.

.

YINMZNG Челик Barbell Држач Тежина Плоча Решетката за Фитнес Салата Ентузијаст

YINMZNG Челик Barbell Држач Тежина Плоча Решетката за Фитнес Салата Ентузијаст

DEN 988.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа челик barbell носител е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и има капацитет до 500 килограми.Паметен дизајн, и малку наклонети агол може да се спречи губење на плоча од паѓање.Стабилна и заштитна, гумени влошки може да ги заштити чуваат од губење на плочи од гребнатини и непотребно оштетување кога ќе лизгајте ги во.Простор за заштеда на енергија дизајн е многу погодна за чување на вашиот дом салата чиста и уредна, заштеда на простор за да се направи вашиот простор за вежбање во ред.Доаѓа со сите инсталација на хардвер, силна компатибилност,barbell носителот може да биде инсталиран на повеќето видови на ѕид, дали е тоа дрво или бетон.Спецификација : Предмет Тип : Челик Barbell Носителот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Производ Големина : Дното Должина и Ширина Прибл.14 x 7cm / 5.5 x 2.8 во Цевка Должина 22.8 cm / 9.0 во, Цевка со Дијаметар од 5cm / 2.0 во Тежина Имајќи : Секој Пар Може да го Поддржи До 500 Фунти на Тежината Пакет Листата : 2 x Челик Barbell Носители 2 x Гумени Душеци 4 x Проширување Завртки Колекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата