.

.

figatia Железо Черупка И Пролет Поставите Замена Алатки за 67-1988 1377083

figatia Железо Черупка И Пролет Поставите Замена Алатки за 67-1988 1377083

DEN 1924.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Fitment : Одговара за 1967-1988, за GMC 1971-1987, за Oldsmobile и други G Тело 2 4 Вратата модели.Ве молиме проверете соодветниот модел на информации внимателно пред купување, така што можете да ги купите соодветен производ.За било какви прашања ве молиме да ни се за брзи решенија.Лесно да се Инсталира.Инсталација под професионалната настава се препорачува.Осветленост Дел Број : ГМ # 1377083, ГМ # 15538092, ГМ # 1380549. Премиум Квалитет : Сите наши производи се подложени на строги тестови за квалитет, совршена замена за вашите стари или скршени делови.Опис : - Осветленост Дел Број : ГМ # 1377083, ГМ # 15538092, ГМ # 1380549. - Fitment : Одговара за 1967-1988, за GMC 1971-1987, за Oldsmobile и други G Тело 2 & 4 Вратата модели. Премиум Квалитет : Сите наши производи се подложени на строги тестови за квалитет, совршена замена за вашите стари или скршени делови. - Лесно да се Инсталира.Инсталација под професионалната настава се препорачува. - Ве молиме проверете соодветниот модел на информации внимателно пред купување, така што можете да ги купите соодветен производ.За било какви прашања ве молиме да ни се за брзи решенија.Спецификација : - Материјал : Железо + Пластика - Димензии : Должина 75мм/ 2.95 инчен - Тежина : Околу. 9 g - Fitment : - За 1967 - 1983 Година - За S-S 1970 - 1988 Година За : Ел Camino1967 - 1987 Година - За GMC : Caballero / Спринт 1971 - 1987 Година - За Регал / Големото Национално 1973 - 1987 Година - За Век 1973 - 1980 - За Skylark / ГШ 1967 - 1972 - За Oldsmobile : Cutlass / 442 1967 - 1988 - За гп 1969 - 1987 Година - За Големата Сум 1973 - 1980 - За Le Mans / GTO 1967 - 1981 Package Вклучува : 1 Парче Bushing1 Парче Пролет : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Кон својствата

- Material:
Iron + Plastic
- Size:
Length 75mm/ 2.95 inch
- Weight:
Approx. 9 g
- Fitment:
- For 1967 - 1983 :
- For S-S 1970 - 1988 :
- For :
El Camino1967 - 1987
- For GMC:
Caballero / Sprint 1971 - 1987
- For Regal / Grand National 1973 - 1987 :
- For Century 1973 - 1980 :
- For Skylark / GS 1967 - 1972 :
- For Oldsmobile:
Cutlass / 442 1967 - 1988
- For Grand Prix 1969 - 1987 :
- For Grand Am 1973 - 1980 :
- For LeMans / GTO 1967 - 1981 :
Package Includes:
1 Piece Bushing :
1 Piece Spring :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобри предлози во категоријата