.

.

uxcell M3x12mm+6mm Машки-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло Бела 66pcs

uxcell M3x12mm+6mm Машки-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер

DEN 2234.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

√ Големина : M3x12mm+6mm Машки-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло. √ Материјал : изработени од најлон, практични, издржлив и лесен за користење. √ Апликации : совршен за индустрии на комуникација, electroplating, канцелариска опрема, електроника, итн. √ Лесно да се инсталира : овие standoffs се корисни мали алатки, тие се многу лесно да го инсталирате, и донесе многу погодности за вашиот живот. √ Пакетот вклучува : 66pcs M3x12mm+6mm машки-женски најлон изолација. 1. Овие Хексадецимален Најлон Standoffs имаат добри механичка цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија. 2. Ги исполнуваат стандардот метрички систем.Просечната грешка е помалку од 0.01 mm.Темата е многу остар, чисти и точни.Точни димензии се направи вашата инсталација или одржување полесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата