.

.

Агол Подот Светилка RGB Боја, Менување на Расположение Осветлувањето и Бојата се Менува 358 Осветлување Режими ДОВЕДЕ Модерна Стои Светилки со Далечински управувач з

Агол Подот Светилка RGB Боја, Менување на Расположение Осветлувањето и Бојата се Менува 358 Осветлување Режими

DEN 1932.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕВРОПСКАТА УНИКАТЕН ДИЗАЈН : RGB подот светилка минималистички дизајн, едноставен и уникатен.Заврши функции, уредни и едноставен, тоа е на подот светилка многу погодна за вашата домашна декорација.Тоа може да ви помогне да се претвори темните агли во илузија, полна со виталност и романтични простор атмосфера.ШАРЕНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ & МЕНУВАЊЕ ЕФЕКТ : На Симфонија подот светилка имаат различни цврсти бои и 358 видови на осветлување ефект го направат вашиот простор повеќе различни.изгради-во премиум RGB LED лента за да се прикаже живописни осветлување.што е добро за додавање на атмосферата на празниците, забави и родендени.led агол подот светилка е погодна за игри соби, дневни соби, спални соби, канцеларии, библиотеки и други места.БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ : агол стои светилка користи високо-квалитетни LED чипови и алуминиум метал светилка тело кој е силен, издржлив и анти- ' рѓа,само 18w тоа ќе енергија-штедење.Осветлувањето време е до 20.000 часа.Одличен квалитет прави модерната led подот светилка повеќе издржливи.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : подот светилка е едноставно во дизајн, лесен во тежина, лесно да се инсталира и да се движат. 56" / 142 CM високи стои светилка, нога должина 15.7" / 40 CM.ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР : smart LED светилка може да биде далечински управувач,нема потреба да одат за тоа.Контрола методот е на RF, радио фреквенција, можете да го допрете боја прстен за да го одберете саканиот светла боја, и да ги прилагодите јачината на светлината ефект и светлината.Спецификации Материјал : Алуминиум легура, plastic Finished висина : 150cm/59.06 inch Package димензии : 45.0 cm/17.7 во * 13.0 cm/5.11 во * 9.0 cm/3.54 in Color : Black Input напон : 5 VStyle : модерна и simple LED светилка мушка модел : 5050 Optional спецификации : НИ прописи, регулативите на ЕУ, велика БРИТАНИЈА прописи Забелешки : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Пакет Contents1 * Светилка база, 1 * Светлина лента, 1 * Напојување, 1 * Далечински управувач, 1 * Упатство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата