.

.

Галакси J3 се Појават Случај, 3D Симпатична Цртан филм Мустаќи Мачка во Облик на Меки Силиконски Тенок Браник Случај Заштитна Маска за Samsung Галакси J3 2017 / J3 Премиер/Amp П

Галакси J3 се Појават Случај, 3D Симпатична Цртан филм Мустаќи Мачка во Облик на Меки Силиконски Тенок Браник Случај

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Компатибилен Модел】Samsung Галакси J3 Се Појават / J3 2017 / J3 Премиер / Amp Премиер 2 / Изразат Премиер 2 ( 5.0" Инчи ). 【Стилски Дизајн】Симпатична 3 D црна мачка дизајн, да направите вашиот телефон да изгледа кул и прекрасна. 【Премиум Материјалот】Животната средина-пријателски меки силиконски материјал без токсични, без мирис, Лесна за контрола и да ви даде удобно чувство на допир. 【Одлична Заштита】Мека кожа го заштитува вашиот телефон од случајно капки, испакнатини, вдлабнатини и гребнатини, Намалување на ризикот од настанување на штета. 【Совршен кроена】Прецизно отсекување на испис за звучници, камера, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Лесен пристап до сите копчиња.Стилски Дизајн Мода 3 D животински лик дизајн, да направите вашиот телефон да изгледа симпатична и кул.Применливи Корисникот Одговараат за деца, момчиња, девојки, тинејџерите, жените, дама, тоа исто така може да се користи како подарок.Лесен за Чистење На школка за заштита може да биде лесно да се чисти со вода или мокра крпа кога станува валкано.Известување Боја се појави во слика може да мало differenct од вистинскиот производ поради светла и бои амбиент.Она што е во Кутијата : 1 x, Samsung Galaxy J3 се Појават / J3 2017 / J3 Премиер / Amp Премиер 2 / Изразат Премиер 2 случајот.Услуги на клиентите Yonocosta е во постојан напор за да се обезбеди високо-квалитетни производи и услуги.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со Yonocosta Услуги на Клиентите Тим.Ние ќе ви понудиме најдобро решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата