.

.

uxcell Конусна Форма Влошки Мебел Табела Стол Нога Совети Крајот Капи 30x20x25mm

uxcell Конусна Форма Влошки Мебел Табела Стол Нога Совети Крајот Капи 30x20x25mm

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Стол Нога Подлога;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 8mm / 0.31";Надвор Кол. (Дното) : 30мм / 1.2".Вкупна Висина : 25мм / 1";Надвор Кол. (Горе) : 20mm / 0.8".Боја : Црна;Нето Тежина : 20g.Пакет Содржина : 1 x Стол Нога Подлога.Тоа е одлична за заштита на вашето домаќинство мебел, маси и столици од подвижни или лизгање околу, исто така, може да се заштити вашиот тула, дрво или винил подни од гребнатини.Чувајте ги вашите каучот од оставајќи голема дент во подот кога ништо не е под нозете.Тие ќе работи одлично на мебел нозе, како што стол нога, табела нога, каучот нога, итн.Гумени материјал во црна боја, и конусна форма дизајн за стои мирно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата