.

.

Gametown Joysticks Thumbsticks Dpad R1 L1 R2 L2 Предизвика Копчиња Set + 2X Извори за PS4 Контролер DualShock 4 Боја на Транспарентни, Јасни Виолетова

Gametown Joysticks Thumbsticks Dpad R1 L1 R2 L2 Предизвика Копчиња Set + 2X Извори за PS4 Контролер DualShock 4

DEN 398.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Платформа : Sony Play Station 4. Компатибилен со : за Sony PS4 4 JDS-010 JDS-001 JDS-011 Контролер.Совршен завршувањето на допир за да мо вашиот контролер,овие копчиња се направени од високо квалитетни материјали што е потешко, полесни и потрајни.Кога ќе се направи ред,ве молиме проверете ја вашата контролер внатре,постојат многу различни верзии за PS4 Контролер.Ние продаваме е оваа верзија, можете да го видите на сликите.Пакетот вклучува : Како на сликата shown2x Thumbsticks 1x Dpad 1x R1 L11x R2 L2 1x Споделување Опција Home копчето 4x Лице buttons1x Touch Pad(сензор бар не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата