.

.

HanTech 24 Пакети Стол Нога Маски, Силикони Мебел Нога Заштитник Влошки, Против Пролизгување Столче Нога Заштитници Капи со Филц, Високо ниво на Транспарентност Заштит?

HanTech 24 Пакети Стол Нога Маски, Силикони Мебел Нога Заштитник Влошки, Против Пролизгување Столче Нога Заштитници

DEN 234.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔️[НАДГРАДБА на СТОЛ НОГА МАСКА] Направени од силика гел + филц, мека на допир, лесно да се чисти, водоотпорни и отпорни на абразија.Нашите стол нога маски се засили со висока густина ЕВА материјал да се направи силикони и се чувствува одговара повеќе внимателно, не е лесно да се падне, и потрајни. ✔️[ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ] еластичен силикони е погоден за чаир нозе со обемот на 3.8 инчи да 5.6 инчи.Можете да ги користите на различни круг и квадрат стол нозе, како што се маси, столици, кафе маси, кревети, софи, и облекување маси. ✔️[ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН] Се чувствува во долниот дел може да се заштити вашиот кат од гребнатини и намалување на бучава.Меки силиконски има добра дебелината и еластичноста.Дизајн на кодот и анти-пропадна честички на дното се направи тоа тешко да падне, спречување на вашиот стол нозе од добивање остарел, се распаѓа и се оштетени. ✔️[ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Едноставна инсталација, лесен за употреба, без алатки, лепак и ноктите се потребни.Само да се стави на тоа, тоа нема да го оштети вашиот маса и стол нозете, и нема да ја напушти лепак или знаци на вашиот стол нозе и подот. ✔️[УБАВ ИЗГЛЕД] На силиконски материјал претставува речиси проѕирна боја, што го прави вашиот стол нозете изгледаат природно и убави по тоа носи, кои ви даваат добар визуелен искуство.Мебел Силиконска Заштита Покриваат голем плус за вашиот стол нога!Убав потребата за повеќето мебел : заштита на Животната средина, водоотпорен, носат-отпор издржливи.Средни е погоден за повеќето стол нозе.Лесен за инсталација, ги симнат и чиста.Класичен и компактен дизајн и меки силиконски.Практичен точка во вашиот дом : Материјал : Храна одделение силиконски Големина : Како на сликата покажува Применливи стол нога димензии : Обем е 3,8 инчи да 5.6 инчи Боја : во Близина на транспарентен ќе добиете : 24 x силикони стол нога опфаќа Топло совети : ве Молиме да се измери големината на стол нозете пред купување.Ве молиме да се купи со претпазливост, ако на теренот е груб.Поради рачни мерења на локации, може да биде мала грешка.Ве молиме да се разбере!Искрено, ние ве уверам : Нашата визија е да се донесе сте задоволни животно искуство.Уживајте во задоволни и луксузен искуство со нашите стол нога маски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата