.

.

X-DREE 15 Компјутери Жица Crimp Приклучок за Кабелот Крајот Терминал Пред Изолирани Ferrule Жолта E25-16 4AWG 25mm2(15 Pz. Terminale по cavo crimp isolato Terminale пред-isolato giallo virola E25-16 4AWG 25mm2

X-DREE 15 Компјутери Жица Crimp Приклучок за Кабелот Крајот Терминал Пред Изолирани Ferrule Жолта E25-16 4AWG 25mm2(15

DEN 645.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Изолирани Ferrule;Модел : E25-16;Дизајн : Цевка Тип.Материјал : Пластични, Метални Позлатен Бакар;Боја : Сребро На Ѕвонење, Жолта.Одговара Жица Мерач : 4 AWG 25mm2;Бакарни Цевки Големина : 7.5 x 8 x 16mm / 0.29" x 0.31" x 0.63" (Inner Dia*OD*L).Пластични Дел Големина : 10 x 12 x 12mm / 0.4" x 0.47" x 0.47" (Inner Dia*OD*L);Вкупната Должина на : 28mm / 1.1"(Dimensione parte plastica : 10 x 12 x 12 mm / 0,4' 'x 0,47' 'x 0,47' '(Inner Dia * OD * L); Lunghezza totale : 28 mm / 1,1' '.Нето Тежина : 15g;Пакет Содржина : 15 Компјутери x Изолирани Ferrules(Peso netto : 15 g; Contenuto della confezione : 15 pezzi x ghiere се изолира. 15 Компјутери Жица Crimp Приклучок за Кабелот Крајот Терминал Пред Изолирани Ferrule Жолта E25-16 4 AWG 25mm2 Tubular изолирани crimp терминали.Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат.совршен користат во морските и автомобилот апликации.опис на Spanish15 Pz.Terminale по cavo crimp isolato Terminale пред-isolato giallo virola E25-16 4 AWG 25mm2 Nome prodotto : ghiera isolata, modello : E25-16, дизајн : tipo ди tubo Materiale : plastica, rame , colore : tono argento, giallo Fit Жица Мерач : 4 AWG 25mm2; Dimensioni tubo ди rame : 7,5 x 8 x 16mm / 0,29' 'x 0,31' 'x 0,63' '(Inner Dia * OD * L) Dimensione parte plastica : 10 x 12 x 12 mm / 0,4' 'x 0,47' 'x 0,47' '(Inner Dia * OD * L); Lunghezza totale : 28 mm / 1,1' 'Peso netto : 15 g; Contenuto della confezione : 15 pezzi x ghiere се изолира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата