.

.

Бидете Мирни и да ја Задржите Кодирање Случај за Apple AirPods Про Слушалки Покрие Слушалки Заштитна Shockproof Покрие Случаи

Бидете Мирни и да ја Задржите Кодирање Случај за Apple AirPods Про Слушалки Покрие Слушалки Заштитна Shockproof

DEN 1003.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изградба : 1x Compatible за Airpods про случај,1xkeychain.Заштита : Компатибилен со Airpods Про Случај, направени од премиум мека tpu, го заштитува вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење.И на дното прашина plug дизајн, го задржува полнење порта чисти и запечатена кога не е во употреба.Полнење : Оваа маска Компатибилен со Airpods Про совршено се вклопува, нема да влијае на безжично полнење и погодност за полнење про, од дното, без отстранување на случај.Случај се препорачува да се чисти редовно.Ако имате било какви прашања со производот,pls контактирајте со нас на прво место.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата