.

.

Кактус Цвет Прашка Ранец Градите Торба Секојдневен Crossbody Daypack за Патување Пешачење Отворено ClimbingCamping Одење

Кактус Цвет Прашка Ранец Градите Торба Секојдневен Crossbody Daypack за Патување Пешачење Отворено ClimbingCamping

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Супериорен Материјал Прашка ранец】Градите торба е направен од високо-квалитет, со висока густина, солза-отпорни дише полиестер композитни ткаенина, добра навремено отпор, силни и издржливи, Чисто и моден стил, со мазна пристап патентите и прилагодливи рамо, рака метал тока, топлина дисипација не се акумулира. 【Практичен Дизајн Crossbody Daypack】9.84 x 3.93 x 15.35 инчи.Голем главниот џеб може да се вклопат до 7.9 инчен Таблети.Мали zippered џеб за телефони,моќ банка,паричникот или outdoor/travel дребулии.Патент пред џеб за вашата картичка мали предмети кои бараат лесен пристап.Прилагодливи поместена рамо ремени се направи овој ранец погоден за повеќето луѓе. 【Прилагодливи Лево Рамо, Рака на Градите, торба】Дише светлина и корисна Прилагодливи поместена рамо ремени може да се намали рамо притисок, Погоден за повеќето луѓе,постојат две трајни токи на двете страни, така што Можете лесно да ги промените рака насока лево или десно според вашата желба Кога еден рамо чувство на замор,Вие не ќе се чувствуваат непријатно, дури и ако носиш тоа за долго време. 【Мулти-целите crossbody торба】Прашка ранец за мажи & жени совршено се користи како мини ранец/ мал ранец за жените / прашка пакет торба/fanny пакет торба/градите торба/крст тело торба/торба/ crossbody ранец, прашка торба за мажи и момчиња жени, девојки дами е совршен за мулти-прилика како што се пешачење пешачење возење велосипед возење велосипед лов патување училиште бизнис салата кампување плажа и секојдневно користење, канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики. 【Лесно се грижи】Лесно се чисти со миење на рацете,Нема пеглање, не белење,Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени предмети сте го купиле, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволни одговор во рок од 24 часа,па ве молиме да купите со доверба.Крстот градите торба дијагонално Материјал : Полиестер ламинат крпа Полна-ширина еден двострано печатење пакет contens : 1 x крстот тело торба Тежина : 191 g Димензии : 9.84 x 3.93 x 15.35 инчи Перење инструкции : Рака мие препорачува, без пеглање, не белење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата