.

.

Kekailu Чаши Шише,Преносни Патување Dustproof Паста За Заби Четка За Заби Носителот На Купот На Случај Складирање Кутија

Kekailu Чаши Шише,Преносни Патување Dustproof Паста За Заби Четка За Заби Носителот На Купот На Случај Складирање

DEN 59.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pp.Карактеристики : Пренослив, Убава, Прашина-доказ, Погодно. ❤️Солидна боја дизајн, елегантен и прекрасен изглед. ❤️Првенство и капак дизајн, лесен за чување и користење. ❤️Лесно да се носат, совршен за патување. ❤️Точка Име : Четка за заби Кутија-исто така е совршен подарок.-♫ куп чаши складирање шише носителот на сад во тегла пиење мерење литургија sifter еспресо кафе cappuccino стакло поставува expresso поставите пијат drinkware термички coasters мувла фах црево кригла пиво shaker миење вакуум jug фидер стомна филтер за перење чистење на изолирани сито мерка торта челик изолација, греење вода диспензерот cupcake. ❤️Материјал : ПП-100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање.Крајната по-продажбата на услугата, за било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.-♫други апарати за домаќинство додатоци училиште фитнес опрема кујна велосипедизам храна пијалаци Божиќ DIY куклена куќа минијатури бања кампување спортски миленици јавни дневни потреби птица накит дизајн поправка куче ентериерно уредување проучување на фестивалот, предводена грејач гаргара плоча торбичка за вино четка за заби печење.Добредојдовте на Kekailu.Ви благодарам многу за вашата поддршка, вашето задоволство е нашиот најголем успех.ние сме посветени на создавање максимална вредност за нашите клиенти, се надевам дека може да се најдат задоволителни производи овде.Опис : Солидна боја дизајн, елегантен и прекрасен изглед.Куп и капак дизајн, лесен за чување и користење.Лесен за носење, совршен за патување.Точка Име : Четка за заби Кутија Материјал : ПП Карактеристики : Пренослив, Убава, Прашина-доказ, Погодно Големина : 19.5 cm x 5.5 cm x 3cm/7.68" x 2.17" х 1.18" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Четка за заби Кутија (Другите Не се Вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата