.

.

72 Парчиња Дрвени Чекани за Чоколадо, Мини Дрвени Mallets Чекан Играчка Удар Gavel Играчка Образовни Тепа Играчка за Велигденски Јајца, Рак Mallets, Занаети и Партијата Игра Р

72 Парчиња Дрвени Чекани за Чоколадо, Мини Дрвени Mallets Чекан Играчка Удар Gavel Играчка Образовни Тепа Играчка

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Она што ќе добиете : пакет доаѓа со 72 дрвени парчиња чоколадо чекани, кои се цврсти и издржливи доволно да се отворат чоколадо срце и Велигденски јајца; Секој дрвени mallets прибл. 5.5 x 1.7 инчи, правото големина за она што ви е потребно за тоа, со што погодност.Чоколадно срце оркестарот : можете да користите мини дрвен чекан како декорација за срце облик на чоколади; Можете да користите мини дрвен чекан да ги красат Велигденски јајца, чоколадо и употреба на mallet да се пробие на чоколадо, на Велигден, кој ќе изненади вашиот љубовник; Тоа е исто така убав подарок идеја.Безбедно и удобно користење : овие дрвени mallet играчки се направени на квалитет дрво материјал се со мазна површина, така што тие не се чувствуваат удобно за да зафат и трајни да се користи, кои се побезбедни да се користи за возрасни, момчиња и девојки, давајќи убаво употреба и пуштање искуство.Едукативни играчки : овие удар gavel играчки може корисно помогнат на момчиња и девојчиња да се подобри нивното грабање способност, рака-на око и координација, способност и рацете на вештина; Со овие играчки, исто така може да се игра со момчиња и девојчиња да поминат некое квалитетно време.Широк апликации : воспитно тепа играчки се одличен избор за да се спарите со piñata чоколадо и Велигден ден јајца; Тие, исто така може да се примени како момчиња и девојки градење на блок чекан, играчка чекан, десерт изработка на алатки, реквизит во партијата игри или занает проекти и така натаму.Се подготват вкусни десерти : Овие мини mallets се неопходни за секојдневно вечера или партија подготовка, фитинг за собирање на семејството, семејството бисквит печење забава, роденден, луан партија, карневал, Велигден и така натаму, и ви помага да брзо подготват вкусни десерти.Забавно и корисно да се користи : Можете да ги користите овие мини дрвени чекани за да одговара на piñata чоколадо и се скрши, вие исто така може да се користи за да се скрши школки, lobsters, ракови и други ракови, или исто така можете да ги користите за да направите накит додатоци или Божиќ DIY ракотворби, лесно донесување на вас многу забавно.Карактеристики : Материјал : дрво Боја : природна боја Големина : прибл. 5.5 x 1.7 инчи Пакетот вклучува : 72 x Дрвени чекани Забелешка : Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење.Може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата