.

.

Тока-Надолу Милениче Поводник - Houndstooth Црна/Бела/Мулти Неонски - 4 Метри Долго - 1 Широк

Тока-Надолу Милениче Поводник - Houndstooth Црна/Бела/Мулти Неонски - 4 Метри Долго - 1 Широк

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тока-Надолу Милениче Поводник - Houndstooth Црна/Бела/Мулти Неонски - 4 Метри Долго - 1" Широк.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и челик хардвер.На поводник е достапен во различни димензии со 0.5, 1.0 или од 1,5 инчен paints and 4 или 6 нога должини.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата