.

.

АКА СПОРТ Бела Космосот Џеб Ранец

АКА СПОРТ Бела Космосот Џеб Ранец

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

АКА Спорт Бела Космосот Џеб Ранец се направени од издржлив најлон.Ранец мерки околу 11.25" x 4.5" x 16.5".Ранец има двојно пред патент џеб и удобно поместена назад лента и поместена ремени.Совршен за на училиште, пешачење и патување, овој АКА СПОРТ Космосот Печати Џеб Ранец има трајни најлон ранец со мулти-обоени букви, розова панели, двојно пред патент џеб, удобно поместена назад лента и црна поместена ремени.Ранец мерки околу 11.25" x 4.5" x 16.5".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата