.

.

Електрична Четка за заби, Usb Четка за заби, U-Облик за Деца 120 Минути Континуирано Работно Време Полните два Пати Месечно Деца

Електрична Четка за заби, Usb Четка за заби, U-Облик за Деца 120 Минути Континуирано Работно Време Полните два

DEN 878.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поддршка на глас функција, со наутро и навечер глас режим, можете да се префрлите на волја.Само полните два пати месечно, трае околу 15 дена, континуирано работно време е 120 минути.IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.U‑облик на четка за заби, може да се чистат секој заб 360 степени, погоден за деца дете употреба.Децата електрична четка за заби, со симпатична цртан филм форма, може да се направи децата да падне во со четкање заби.Функција : 1. Децата електрична четка за заби, со симпатична цртан филм форма, може да се направи децата да падне во со четкање заби.2. Поддршка на глас функција, со наутро и навечер глас режим, можете да се префрлите на волја.3. U‑облик на четка за заби, може да се чистат секој заб 360 степени, погоден за деца дете употреба.4. IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.5. Само полните два пати месечно, трае околу 15 дена, континуирано работно време е 120 минути.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Електрични Toothbrush Material : Silicone Voltage : 5 VPower : 1.5 WCurrent :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата